Kitsune Yon je vysušená oběť studia na gymplu. V překladu - nemá čas ani na jeden díl Naruta. Natož na napsání něčeho, co by aspoň vzdáleně připomínalo povídku.
Ookami-Kyuu... Té wé téčkuje...

Srpen 2011

Popadla mě múza... (konečně)

15. srpna 2011 v 17:44 | Kitsune-Yon |  Naše zápisky
Milí návštěvníci našeho blogu a drahá Sestřičko,
konečně se moje mozkové buňky probudily z dlouhého zimního spánku během školního roku a navštívila mě drahá múza a já tak konečně přestanu vypínat editor po prvním odstavci jakéhokoli textu... x-)

Bohužel budu do konce prázdnin pravděpodobně mimo síť a mimo internet, takže mým přítelem bude papír a propiska a po prázdninách mi ještě chvíli zabere korekce a přepsání textu do počítače.

Ale už mám, a to je hlavní, několik nápadů na povídky na pokračování. Už se strašně těšim, až své dílo uvidím viset tady na blogu! xD

Přemýšlím, co všechno bych vám měla o nových nápadech povědět a mám až moc velkou chuť tady všechno vyslepičit, včetně rozuzlení zápletky... - A to zase nemám v úmyslu. Proto si raději zamykám pusu na zámek a nechám vás i sebe čekat, co z toho nakonec bude. =)

A jelikož je to zas uherskej rok co jsem nic nenapsala, možná bych mohla na závěr dodat, jak se vlastně mám a co dělám. Jenomže najednou nevím, co si ze všeho vybrat. Momentálně se neděje celkem nic, leje jako z konve a mám si balit kufr... Jinak žiju jako každej jinej puberťák - chvíli nahoře, chvíli dole, jak na horské dráze. :D

Tak zatím.. Přeju co nejhezčí zbytek prázdnin,
Liška