Kitsune Yon je vysušená oběť studia na gymplu. V překladu - nemá čas ani na jeden díl Naruta. Natož na napsání něčeho, co by aspoň vzdáleně připomínalo povídku.
Ookami-Kyuu... Té wé téčkuje...

Říjen 2010

Bez nápadů a času :(

31. října 2010 v 12:41 | Kitsune-Yon |  Naše zápisky
...

  Propadám se někam, kam jsem nechtěla. Došlo to tak daleko, že mě rodiče objednali k psychologovi. Až moc často přemýšlím o smrti a o sebevraždě. Škola zabírá moc času, rodiče se mezi sebou hádaj, takže mi ještě ke všemu hrozí, že se přesunu z kategorie "dítě z úplné rodiny" do kategorie "dítě z neúplné rodiny", což je to poslední, co bych si přála.

  K anime jsem se dostala naposledy v červnu 2010, čemuž se mi nechce uvěřit.... Takže už skoro ani nevím, kdo je to Naruto. Skončila jsem, alespoň prozatím, někde u 140.(nebo 170.?) dílu a od té doby jsem si nepustila žádné anime, což mi strašně moc mrzí, ale není čas.

  Nechce se mi tomu ani věřit. Celý dny dělám něco do školy (hlavně projekty) a divím se, jak můžou být profesoři tak naivní a myslet si, že právě jejich předmět mě zajímá nějvíc. Nelituju, že sem na tu školu šla (část mé duše se právě vzbouřila proti tomu prohlášení), jen mě příliš moc zaskočil ten stereotyp a styl výuky. Nejvíc mě zaráží, že v naší třídě je nás 31, a jenom já mám tyhle deprese a nálady. Beru si to nějak moc, jenomže s taťkovým "musíš se srovnávat s těma nejlepšíma", "chceš to někam dotáhnout" a "a co měli z té písemky ostatní?" jsem to dotáhla tam, že se mám chuť oběsit, zahrabat a zabít se.

  Naděje, že bych v dohledných 300letech přidala nějakou povídku padá s tím, že moje můza si dala pravděpodobně doživotní dovolenou, a mě totiž nenapadá nic, tedy kromě toho, že bych se na všechno vysrala.

  Poslední dobou mívám fakt skvělý nálady.

Tímhle se omlouvám vám všem, Tobě blogu, ale hlavně tobě, O-K. Strašně mě to mrzí a bolí tam, tam na srdíčku....

P.S.: Poslední dobou nám moc padají počítače, takže mi nějak blbne ICQ a facebook se mi nějak zhnusil... (xD) Je mi líto, že si vůbec nepíšem, což je zaviněno mou vinou.. :( Až se mi podaří to s těma počítačema zvládnout, tak napíšu... někam no.
P.P.S: Až mě potká můza a políbí mě na čelo a mě se podaří něco vytvořit, tak se přihlásím. Do té doby se potkám tak maximálně s tím, kdo bloudí ve stejných mlhách jako já.

Kitsune-Yon