Kitsune Yon je vysušená oběť studia na gymplu. V překladu - nemá čas ani na jeden díl Naruta. Natož na napsání něčeho, co by aspoň vzdáleně připomínalo povídku.
Ookami-Kyuu... Té wé téčkuje...

Květen 2010

Naruto a Death note

27. května 2010 v 21:37 | Kitsune-Yon |  DN - Obrázky
Muhehe :D Tohle mě pobavilo.. :D Dokonalé..
Zdroj na obrázku, zvětšené k naleznutí ZDE.DEIxTOBIxSASO

23. května 2010 v 16:34 | Ookami-Kyuu |  Naruto - Obrázky
DEIxTOBIxSASO
No comment ^^

Co se chystá.. (K-Y)

3. května 2010 v 16:46 | Kitsune-Yon |  ohayou.blog.cz
Naruto.. :D
Ohayou!
Tak, jak se dalo čekat, něco se chystá.. To je aktivita asi z toho jara, že? No, momentálně to u nás moc jarně nevypadá, ale mělo by se to zlepšit.. :D Ale k tématu..

Momentálně pracuji na jednom "veledílu",  O-K ví. Jedná se o mnohadílnou xD mega xD povídku, kde budou postavy z mnoha anime, které jsem viděla - a to je právě problém, který mě neustále zdržuje. Protože já pořád koukám na nové a nové anime a tak pořád plánuju nové a nové ve veledílu.. A nestíhám psát, nebo se mi nelíbí to, co jsem napsala.

Proto mi dejte čas, a já přinesu výsledek.. Bude to asi opravdu Veledílo, protože vysává všechny moje nápady a já nemám moc nápadů na povídky-jednorázovky. A tak jsem zabrousila do svých snů a své reality, a konečně nápad, kterýuskutečním :D Snad..

Plánuji přidat hodně recenzí, postav a hlavně obrázků, do kterých jsem se zbláznila.. :D

K tomuhle obrázku:
No jo, i já podlehla a začala koukat na legendární mega super anime Naruto, a můžu potvrdit slova, že tomuhle anime podlehnete hned po prvním díle. A tak se stalo, že už jsem u 50. dílu a každý den se válím smíchy ve svém pokojovém království.
A už si ani nevzpomínám, proč jsem měla k Narutovi takový odpor? xD

Ještě jednu hlášku ze života:
Cha, cha, cha, cha, cha... Cože? já se vůbec nesměju.. xDDD
Vaše bláznivá,
Kitsune-Yon

Sawako § Kazehaya

2. května 2010 v 18:06 | Kitsune-Yon |  KNT - Obrázky
Jak jsem "tak" brouzdala po DeviantArtu, objevila jsem několik krásných obrázků Sawako s Kazehayou.. :D A nemůžu si ospustit je sem nedat.. :D

/Na blog.cz/ Hej, kdo ti, pro pánakrále řekl, abys mě odhlašovat... Za to zaplatíš ty ********.. Zbytek si domyslete.. :D

Tohle se mi až moc líbí.. :D Ty barvy, ta nálada..

O-K se ozvala ;D

2. května 2010 v 11:34 | Ookami-Kyuu |  ohayou.blog.cz
No vážně :D O-K teď po jedné události totiž nemá náladu. Ale až se to spraví, O-K napíše a bude zase blogovat... povídky snad budou přibírat, možná i nějaké článečky s anime, ale to bude podle nálady mé a nálady K-Y :)

Přátelé