Kitsune Yon je vysušená oběť studia na gymplu. V překladu - nemá čas ani na jeden díl Naruta. Natož na napsání něčeho, co by aspoň vzdáleně připomínalo povídku.
Ookami-Kyuu... Té wé téčkuje...

Poslední dopis

5. února 2010 v 14:16 | Kitsune-Yon |  Jednorázovky
Tak. Poslední cesta nestačila...


Vážená X,
Naposled píšu. Já píšu naposled a Ty si to nepřečteš. Budou to číst jiní. Bez Tebe nemá cenu žít dál. Vybrali nás a my jsme zklamaly. Já sama nemůžu zachránit svět. Bez Tebe to nedokážu. Udělala bys to samé?To se nemělo stát. Měli jsme umřít společně. Neměla jsi mě opustit. Nebo jsem opustila já Tebe? Stala se chyba. Čas nejde vrátit, bohužel. Nebo bohudík? Vidět Tě znova umřít, to bych za nic nechtěla. Ach ne, Ty se nevrátíš.

To se nemělo stát. Proč zrovna my? Vyrvali nás ze spárů klidného a skvělého života. Života s problémy, ale ne s katastrofami. A co je nejhorší - Tohle nemůže být sen. Já nespím. Teď. Za chvíli budu spát, navždy. Tohle jsou moje poslední slova. Jsou to slova pro Tebe. Setkáme se!

Já jsem moc slabá. Slabá na úkol, který jsme dostaly. Proč my? Jak zbytečná otázka. Nemůžu žít. Tohle není sen! Pláču. Není pomoci. Nikdo nemůže pomoci mně, Tobě, celému světu.

Ksakru. Mám sílu křičet, ale ne vstát a bojovat. Mé síly mě opustily, když jsi mě opustila ty.

Asi mě posmrtně prohlásí za vola. Do blázince mě už nedostanou, možná tak ve dřevěné rakvi. Ale to bude pozdě. Bude? Je pozdě. Čekaly jsme moc dlouho. A také jsme za to zaplatily. Tys zaplatila za nás obě. Ale bez Tebe jsem stejně zbytečná.

Bylo a je to tak, jak nám to říkali - Síla, to jsme my dvě dohromady. A voda bez jedu nikoho neusmrtí, stejně tak já bez Tebe nic nesvedu. A proto půjdu za Tebou. Chci vidět Tvůj úsměv, chci se s Tebou smát… Ale bude čemu?

Tam možná, tady určitě ne. Nedokážu žít tady. Nikdo neví, že všechno stejně skončí. A já mluvit nemůžu. Nemám to srdce. Ale mám srdce to skončit.

Je zbytečné psát dál. Až se setkáme, budeme mít čas si povídat. A taky budeme. Doufám, že je to lepší než tady. Už se začalo oteplovat, konec se blíží. Všechno je tak, jak to řekli. Mám na ně vztek. Kdyby jich nebylo, mohly bychom tu být spolu a já bych nemusela psát. Psát svůj poslední dopis.
Možná bych tenhle dopis měla věnovat Těm, kterým může pomoci. Nám dvěma je již k ničemu. Vzdala jsem se. Slíbily jsme jim, že budeme "do smrti" věrné, že se nevzdáme, že půjdeme za svým cílem. Vzdala jsem se. Vzdala jsem se života. Mohlo to být všechno jinak.

Ale je to tak, jak to je.
Na viděnou v ráji,
W
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ookami-Kyuu Ookami-Kyuu | E-mail | Web | 8. února 2010 v 21:17 | Reagovat

Moc, moc se mi to líbí. Ráj, kdo ví... x)

2 Kitsune-Yon Kitsune-Yon | Web | 8. února 2010 v 22:16 | Reagovat

[1]: Hm.. Díky, vřelé díky.. Jinak na M už jsem... Zatím má M jenom Petr, instalace se na poslední, poslední chvíli zvrtla, zítra ji pustím znovu... Účet již mám, postavu taky...  :-D Jmenuji se Paprsek, nič chytřejšího mě nenapadlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama