Kitsune Yon je vysušená oběť studia na gymplu. V překladu - nemá čas ani na jeden díl Naruta. Natož na napsání něčeho, co by aspoň vzdáleně připomínalo povídku.
Ookami-Kyuu... Té wé téčkuje...

Září 2009

Jak sbalit kluka - má rada...

25. září 2009 v 16:38 | Kitsune-Yon |  Naše zápisky
Občas každý kluk i holka propadnou do stavu (ne)bezpečného zamilování. Kluci asi ale míň, aspoň se to tak zdá.... A já právě teď přináším SVŮJ článek pro HOLKY, který nese titulek Jak sbalit kluka - má rada...

Světlo v temnotě

23. září 2009 v 20:58 | Ookami-Kyuu

Povídka dokončena 28.3.2010

Aiko - slepou a osamělou dívku, která neví nic o své minulosti, zachrání Itachi. S pomocí milé Konan, která jí pomáhá žít v Akatsukáťckém světě, se jí brzy začnou vracet vzpomínky. A až se na povrch prodere její pravé já, nastane velká změna.

Naruto FanFiction


Ohledně Kitsune-Yon :)

15. září 2009 v 19:11 | Kitsune-Yon |  ohayou.blog.cz
Ano, bohužel, Vlčice v předchozím článku má pravdu. Škola... Nejde mi to od klávesnice.. Škola je nyní (aspoň tohle slovo bude mi útěchou) důležitější než blog. Zní to krutě, že?

A co já a moje povídky? Nu, ode mne čekejte nějaké ty jednorázovky. :)
Nemůžu Vám zaručit, jestli budou mít "kvalitu".. (Blbá úvaha, když jí u mě nikdy neměli :-D)
Co se
týče Výš než v oblacích, snad přidám v blízké době pár světelných let nějaké díly.. :-D

Napadly mě také nějaké ty vícedílové povídky, ale ty mají S.M.Ů.L.U.! Ano, smůlu. Kdybych je rozepsala, skoro jistě bych je nedokončila, tak proč do toho vůbec investovat čas?

Také se budu "pokoušet" vylepšovat stránku z jiných pohledů, než je psaní dobrých článků.. Ale o tom Vám nenapíšu již ani písmenko...

Tak Ahoj!
Vaše Liška!

Ohledně povídek O-K

14. září 2009 v 15:35 | Ookami-Kyuu |  ohayou.blog.cz

Ohayou, milánci ;) (no jasně, je odpoledne, no a? xD)
Dlouho jsem tady nebyla... a nebyla tu ani Kitsune-Yon. Je asi jasné, že za to může škola, a u mě ještě tak trošku i lenost ;) No co, takže jdeme k věci =3
Takže ohledně mých povídek... PŘEPISUJI! =3 Jojo, už je to tak... Nějak se mi špatně pokračuje, takže jsem se rozhodla, že vícedílné povídky přepíši ;) Pokud chcete, můžete se mrknout, a ještě jedno důležité upozornění - JEDNOTLIVÉ DÍLY NA SEBE MOŽNÁ NEBUDOU VŮBEC NAVAZOVAT xP
Ale radši se moc na přepis netěšte, mám takové blbé tušení, že to pak bude ještě horší xD Já se znám dobře x3
Takže pac a pusu,
Vlčátko x3

Světlo v temnotě - Část IV. - Bolest

2. září 2009 v 18:41 | Ookami-Kyuu |  Světlo v temnotě
Byl večer - tráva byla mokrá, bylo slyšet cvrlikání broučků, sem tam poletovaly světlušky. Byla na nějakém kopci, za ní byl hluboký les.
Ležela tam mezi tím vším, úplně sama, šťastná. Svoje oči upírala dolů, pod sebe, na svou vesnici, která se pomalu ztrácela v temnotě. Tehdy měla v očích ještě jakési jiskřičky, tehdy byla opravdu nesmírně šťastná - měla rodinu, přátele, budoucnost… Nic netušíc o tom, co ji v blizoučké minulosti potká, obrátila svůj zrak na oblohu, která už zčernala, a začaly se na ní objevovat hvězdy.
Hvězdy - jsou tak zářivé, zároveň tak tajemné. Prý to jsou jen nějaké kameny, jednoduché, ale přitom cennější, než zlato. Ta světla, která přináší naději do noční oblohy. Světla v nekonečné temnotě. Svítí na cestu poutníkům, aby se v pořádku dostali domů.
Ta krása ji okouzlovala, hvězdy ji očarovaly. Byla unavená, a oči se chtěly zavřít, ale z té nádhery nemohla spustit oči - to by se dopustila snad největšího hříchu světa.
Její smysly
najednou zbystřily. Doširoka otevřela oči, a zvedla se, protože uslyšela tiché našlapování. Vzrušeně se rozhlížela kolem sebe, aby zahlédla nějakou stopu po přítomnosti živé osoby. Byl to jen vítr? Ne, stín se vynořil z kraje cesty, která vedla ven z vesnice.

Světlo v temnotě - Část III. - Vzpomínka

2. září 2009 v 18:38 | Ookami-Kyuu |  Světlo v temnotě
Orochimaru se smál nad tou "krásnou" spouští. Hlavně, že mě své nové techniky. Kvůli tomu zabíjel - kvůli tomu byl schopen všeho. A vedle něj byl Kabuto - jeho poskok.
Aiko zaslechla svištění nějakého meče. Svrhla Itachiho na stranu.
Místo toho, aby zranili jeho, nechala se zranit sama.
Kapky krve dopadly na studenou zem.