Kitsune Yon je vysušená oběť studia na gymplu. V překladu - nemá čas ani na jeden díl Naruta. Natož na napsání něčeho, co by aspoň vzdáleně připomínalo povídku.
Ookami-Kyuu... Té wé téčkuje...

Jednorázovky

28. srpna 2009 v 19:27 | K-Y & O-K

Jednorázovky


Poslední dopis - Lištička je šikovná a dodá vlastní popis, že? ;P
Od Kitsune-Yon

Poslední cesta - Poslední cesta života člověka... Smutná... Příval emocí, které nemůžete vyjádřit.. Ale hodně času na přemýšlení... Připravte se, potká i Vás!
Od Kitsune-Yon (Dalo mi hodně práce, abych neprozradila konec :D)

"Chybíš mi" - "Každý den bez mé kamarádky je jako peklo... Ona mi spravila mé bolavé srdce, ale kdo jej uzdraví teď?"
Na této povídce nehledejte nic z mého života - není to podle ničeho...
Tuto povídku věnuji všem, kterým ze života zmizel někdo jim drahý.
Od Ookami-Kyuu

Chci zůstat čistá! - Povídka o slečně, která se "napila" něčeho, čeho nechtěla. Povídka o lidském pokušení, odvykání a pocitech. Pocitech čistého, ale i špinavého těla. O křídlech, která přenáší přes překážky.
Povídku bych ráda věnovala těm, co mají někdy pocit, že by bylo lepší nebýt.
Od Kitsune-Yon

Země Le désir - Nemohu uvěřit, že jsem tohle napsala já, ale napsala jsem to. Zdál se mi totiž sen. Tahle povídka se mi zdála. Ale trochu jinak. Panem Pluiem jsem byla já, všechno bylo ještě přesnější a ještě detajlnější... Byl nebo to nebyl horor? Nebyl. Byl to krásný sen. Krásný, ale děsivý.... (Povídka o městu, panu Pluiem a jednom velkém konci)
Povídku bych ráda věnovala těm, co mají někdy mizernou náladu. A mají chu´t někdy vraždit. No co, nekoukejte na mě tak! :D
Od Kitsune-Yon

1.září - Inspiraci pro tuto povídku jsme hledala v mém rozhovoru s O-K.
Ukázka z povídky; Ano. Bylo prvního září a já si to šinula taškou na zádech do školy. Už do šesté třídy, tak rychle to utíká.. Do školy to nemám daleko. Již se nemohu dočkat, až uvidím svoje kamarádky! A také mají přijít dva noví kluci! To budou určitě čísla!
Od Kitsune-Yon

Vlk - Maličko poupravený sen, který se mi zdál jako malé, a pořád se opakoval. Vlk, kterého se strašně bojím, mě honí temným lesem. Najednou se přede mnou objeví bezedná propast, a já ji nemohu přeskočit. Jednou se mi to však podaří, a vidím něco, co mi dočista vyrazí dech.
Od Ookami-Kyuu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama